Mücadelimiz, çok insana hizmet verip ürünlerimizi ulaştırabilmektir. 

Bunun için en iyi doğal ürün sitelerinin arasında yer almak için sizlerin büyük destegi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz

Bizler Manisa'nın Turgutlu ilçesinde geleneksel yöntemlerle, hiçbir katkı maddesi eklemeden reçel, turşu, marmelat, pekmez,, salça, erişte,tarhana, fermente ürünler üretiyoruz. 

Ürünlerimizi mevsiminde taze toplanmış meyve ve sebzelerle hazırlıyoruz.  

Türkiye'nin dört bir köşesinde o yöreye özgü birçok yöresel ürün doğal ve katkısız olarak üretilmekte,yıllardan beri bilinmekte ve talep edilmekte ancak birçok sebepten yöresinin dışına çıkamamaktadır.

GELİNGÖRÜMCE.net 'in amacı "bizim oraların lezzeti bir başka olur” diyerek özlem çekenlere, farklı lezzetleri denemek isteyenlere, çocukluğunun tatlarını arayanlara en kaliteli,en güzel yöresel ürünleri bir araya getirerek sunmaktır. 

GELİNGÖRÜMCE.net, yöresel ürünler ile ilgili sürekli araştırmalar yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri sitesine eklemektedir. 
Böylece online sipariş ile tüm Türkiye'den birbirinden lezzetli ürünleri ziyaretçilerine sunmaktadır.

GELİNGÖRÜMCE, Ayşe balcı & Fatma Bolat tarafından yönetilmektedir. 
Beslenme alışkanlıklarımızı, kültürümüzü yaratan ve sağlıklı beslenmenin temel taşı olan annelerimizin uzmanlığı, 
başka bir deyişle kadın eli özeni ile GELİNGÖRÜMCE tüm Türkiye'ye en özel yöresel ürünleri göndermeye devam ediyor.

Yemek yemeyi yalnızca doymak için değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm ziyaretçilerimizin sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini umuyor, ülkemizin bölgesel yiyecek kültürünün yayılmasına küçücük bile olsa bir katkımız olmasını diliyoruz

 

 

Kategoriler